ﺳﻪشنبه, 04 اردیبهشت,1397 |

شرح خبر

شرح خبر

انتشار مقالات برتر کنفرانس در مجلات علمی پژوهشی

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، از چاپ مقالات برگزیده کنفرانس، در نشریه علمی-پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف با نام انجمن کامپیوتر ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، علی اصغر قائمی، دبیر کنفرانس فناوری اطلاعات در مدیریت شهری با اشاره به انتشار مقالات برتر در نشریه علمی- پژوهشی، خاطر نشان کرد: کتابچه چکیده مقالات کنفرانس فناوری اطلاعات و مدیریت شهری از سوی انجمن کامپیوتر ایران از طریق سایت کنفرانس در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

دبیر کنفرانس با اعلام این خبر که شرکت در این کنفرانس و کارگاه‌های آموزشی رایگان است گفت: برای بهره بردن تعداد بیشتری از پژوهشگرن از برنامه‌های کارگاه‌های آموزشی و ارائه مقالات بیشتر، شرکت‌کنندگان می‌توانند بدون پرداخت هزینه، مقالات خود را ارائه داده و از کارگاه‌ها استفاده کنند.

قائمی در پایان ضمن ابراز خرسندی از استقبال خوب پژوهشگران و صاحب‌نظران این حوزه، در رابطه با کارگاه‌های آموزشی اظهار نمود: همزمان با اختتامیه کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی با موضوعات شهر هوشمند و ملزومات آن، اینترنت اشیا و مدیریت شهری، شبکه‌های اجتماعی و مدیریت شهری برگزار خواهد شد. به تازگی کارگاه جدیدی با موضوع اقدامات و دستاوردهای شهرداری تهران در حوزه ICT نیز اضافه شده است. همچنین می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی festival.tehran.ir مراجعه نمایند.

این کنفرانس با هدف گسترش استفاده از ابزارهای نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات از جمله تحلیل داده‌های بزرگ، داده کاوی، اینترنت اشیا، محاسبات ابری، شبکه‌های اجتماعی، تلفن‌های هوشمند، سامانه‌های پیام رسان نوین، بازی‌های رایانه‌ای، GIS و ... در مدیریت شهری و توسعه دانش در این زمینه نموده است.

از ویژگی‌های مطرح شده در مقالات ارسالی، خلاقانه بودن آن است. کارهای علمی ارسالی می‌بایست مشوق مشارکت‌های اجتماعی و موجب کارآفرینی پایدار، کاربردی و قابل اجرا و مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات باشند.

آمار بازديدكنندگان:241
print
rating
  نظرات