دوشنبه, 28 خرداد,1397 |

شرح خبر

شرح خبر

ContextCapture ، ابزاری برای تولید مدل های 3بعدی جذاب

 

ContextCapture  عنوان نرم افزاری است که بوسیله آن، با استفاده از تصاویر می توان مدل های 3 بعدی ساخت.

 

 

با استفاده از این نرم افزار می توان در کمترین زمان، مدل های 3 بعدی گوناگونی را از شرایط موجود و بوسیله تصاویری ساده برای پروژه های زیربنایی تولید نمود و بدون نیاز به تجهیزات گران قیمت و تخصصی، مدل های واقعی و با جزئیات بسیار بالا برای طراحی، ساخت و تصمیم گیری در تمامی مراحل ساخت پروژه ها تولید نمود. توسعه شبکه های دقیق، مقرون به صرفه و با سرمایه گذاری کمتر در منابع و زمان در دستگاه های تخصصی و آموزش های مرتبط از قابلیت های این نرم افزار است.

 

 

از طریق این نرم افزار می توان به آسانی با استفاده از بیش از 100 گیگاپیکسل از تصاویری که با دوربین های معمولی تهیه می شوند، به جزئیات دقیق، لبه های واضح و دقت هندسی دست یافت. با این روش با اعتماد زیاد و کمترین نگرانی در ارتباط با محدودیت نرم افزاری، به صورت خودکار مدل هایی با جزئیات بالا و اندازه واقعی، بسیار سریعتر از آنچه قبلا امکان پذیر بود تولید می شود.

 

 

از موارد قابل توجه در این نرم افزار، انتقال مدل های ساخته شده به محیط های نرم افزاری CAD ، GIS و Web GIS می باشد. همچنین می توان اطلاعات استخراج شده از این نرم افزار را بر روی دستگاه های تلفن همراه و سایر نرم افزارها همچون مایکرو استیشن و در فرمت های گوناگونی منتشر کرد.

 

 

جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی، فیلم های آموزشی و دو نمونه از مدل 3 بعدی ساخته شده، اینجا کلیک کنید.

 

آمار بازديدكنندگان:413
print
rating
  نظرات